WebinaryNieubłaganie zbliża się końcówka roku i słynny ostatni kwartał. Doskonale wiemy, że to trudny czas dla wielu firm, należy dopiąć ostatnie wdrożenia, myśleć o kolejnych, ale należy pamiętać, że cyberprzestępcy nie robią sobie przerwy, dlatego warto wiedzieć jak się przed nimi zabezpieczyć. Już dzisiaj przedstawiamy listę wydarzeń, które będziemy organizować w ciągu kolejnych miesięcy wraz z linkiem do rejestracji.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów oraz sympatyków bezpieczeństwa IT do uczestnictwa. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Webinary

Sophos Endpoint to nowa generacja bezpieczeństwa

Zwykłe skanowanie plików dziś już nie wystarcza. Teraz najważniejszym celem jest zapobieganie aby zagrożenia nie dotarły do urządzeń, zatrzymanie ich zanim zostaną uruchomione, wykrycie ich jeśli ominęły już metody prewencyjne i nie tylko usunięcie szkodliwego oprogramowania typu malware ale także analiza i cofnięcie wszystkich szkód jakie poczyniło ono na urządzeniach końcowych. Jeśli chcesz usłyszeć więcej – dołącz do naszego wydarzenia!

Donnerstag 2021-10-28 10:00

10 days remaining

Bezpieczeństwo zaczyna się od Zero Trust Network

Zero Trust Network czyli zaufanie jako podatność. Dokładnie takie założenie przyświeca modelowi Zero Trust Network lub więcej Zero Trust Architecture. Zaufanie to podatność, którą należy wyeliminować z systemu. Podczas spotkania online opowiemy jak skonfigurować sieć, aby nie zostawić otwartych drzwi cyberprzestępcom.

Donnerstag 2021-11-18 10:00

31 days remaining

Znajdź swoją drogę z innaviGO

innviGO to nie tylko nowoczesna nawigacja budynkowa, ale również komunikacja marketingowa! innaviGO jest jak prywatny asystent dla Twoich gości i klientów, który współpracuje z ich urządzeniami mobilnymi. To oni stanowią wartość Twojej firmy. Nie pozwól im błądzić - spraw, aby poczuli się wyjątkowo w Twoim otoczeniu i zapisz się na webinar już dzisiaj!

Donnerstag 2021-12-02 10:00

45 days remaining

Dla kogo jest ten webinar:

  • dla Dyrektorów jednostek publicznych,
  • dla Dyrektorów i Kierowników działów IT,
  • dla osób zarządzających dostępem do sieci dla użytkowników.

Ten webinar nie jest dla osób:

  • indywidulanych,
  • nieinteresujących się bezpieczeństwem,
  • nielubiących zabezpieczać swoich sieci :)Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian terminu wydarzeń oraz agendy spotkań bez informowania o przyczynie.