Cyber Risk Assessments and Security Level

Cyber Risk Assessments and Security Level

Zbadaj swoje IT!

Skorzystaj z naszego bezpłatnego narzędzia Cyber Risk Assessments and Security Level i oceń poziom dojrzałości infrastruktury i rozwiązań security w Twojej firmie i uzyskaj voucher o wartości 200 zł na konsultacje z inżynierem VOL!*

Dobre praktyki bezpieczeństwa mówią, aby przynajmniej raz w roku przeprowadzić audyt dojrzałości systemów oraz infrastruktury. Zapraszamy do wzięcia udziału w teście, który przygotowali nasi eksperci. Dzięki niemu dowiesz się na jakim poziomie dojrzałości jest Twoja organizacja.

Dla większości z nas środowisko IT jest takie samo w każdej organizacji. W końcu każda z organizacji korzysta z komputerów, telefonów, posiada serwerownie, ale czy to wszystko? Prawda jest taka, że schemat działu informatycznego w organizacji może być podobny, jednak cała infrastruktura jest zróżnicowana i wymaga indywidualnego podejścia.

Dzięki naszemu testowi możesz przeanalizować całą infrastrukturę IT oraz uzyskać rzetelne wyniki o stanie bezpieczeństwa swojej organizacji. Jeśli będziesz mieć pytania – skontaktuj się z naszymi ekspertami: cyberVOL@vol.com.pl

* promocja ograniczona czasowo do 30 września 2021 roku. Voucher można zrealizować tylko na usługi inżynierów VOL, nie można wymienić go na gotówkę ani na zakup sprzętu. Ważność vouchera to 60 dni od jego otrzymania. Voucher otrzymują Państwo drogą mailową po wypełnieniu ankiety Cyber Risk Assessments and Security Level.

Uzyskaj dostęp do testu:

Pozostaw nam swój adres mailowy, a prześlemy Ci link do badania.