Cyber Risk Assessments and Security Level

Cyber Risk Assessments and Security Level

Zbadaj swoje IT!

Skorzystaj z naszego bezpłatnego narzędzia Cyber Risk Assessments and Security Level i oceń poziom dojrzałości infrastruktury i rozwiązań security w Twojej firmie i uzyskaj voucher o wartości 200 zł na konsultacje z inżynierem VOL!

Dobre praktyki bezpieczeństwa mówią, aby przynajmniej raz w roku przeprowadzić audyt dojrzałości systemów oraz infrastruktury. Zapraszamy do wzięcia udziału w teście, który przygotowali nasi eksperci. Dzięki niemu dowiesz się na jakim poziomie dojrzałości jest Twoja organizacja.

Dla większości z nas środowisko IT jest takie samo w każdej organizacji. W końcu każda z organizacji korzysta z komputerów, telefonów, posiada serwerownie, ale czy to wszystko? Prawda jest taka, że schemat działu informatycznego w organizacji może być podobny, jednak cała infrastruktura jest zróżnicowana i wymaga indywidualnego podejścia.

Dzięki naszemu testowi możesz przeanalizować całą infrastrukturę IT oraz uzyskać rzetelne wyniki o stanie bezpieczeństwa swojej organizacji. Jeśli będziesz mieć pytania – skontaktuj się z naszymi ekspertami: cyberVOL@vol.com.pl

Uzyskaj dostęp do testu:

Pozostaw nam swój adres mailowy, a prześlemy Ci link do badania.