Ochrona urządzeń końcowych

Ochrona urządzeń końcowych Dzisiaj ochrona urządzeń końcowych nie polega na zabezpieczeniu przed wirusami. Wirusy to znane zagrożenia, ochrona przed nimi nie jest trudna, prawie na każdym urządzeniu zainstalowany jest system antywirusowy.

Analiza infrastruktury sieciowej

Dzisiaj wyzwaniem jest ochrona przed atakami typu ransomware oraz atakami z wykorzystaniem exploitów, czyli mechanizmom, których nie powstrzyma standardowy antywiurus, ponieważ nie posiada sygnatur złośliwych plików. Większość ataków na przedsiębiorstwa przeprowadzana jest z wykorzystaniem punktu końcowego jako pierwszego etapu. Punkty te także najczęściej padają ofiarą ataków ransomware, ponieważ standardowo nie posiadają odpowiednich zabezpieczeń. .

Dlatego w naszej ofercie ważną rolę pełnią systemy kompleksowej ochrony punktów końcowych, które są w stanie powstrzymać nie tylko zagrożenia wirusami, ale także zatrzymać atak ransomware lub nie dopuścić do wykonania złośliwego kodu. Liderami w zaawansowanej ochronie stacji roboczych są nasi partnerzy Sophos oraz Palo Alto.

Projekt