Systemy Network Access Control

System Network Access Control to centralny punkt zabezpieczenia sieci i infrastruktury firmowej. Jego kluczowa rola to autoryzacja dostępu do sieci, często wieloskładnikowa. Jednocześnie jest to system który zapewnia dostęp tylko do tych segmentów i obszarów w sieci, które są niezbędne dla danego użytkownika lub urządzenia.

Analiza infrastruktury sieciowej

Dzięki systemowi NAC możemy sprawnie i bezpiecznie zarządzać urządzeniami BYOD, wszelkiego typu dostępem gościnnym oraz połączeniami przewodowymi i bezprzewodowymi. Network Access Control zapewnia pełną widoczność urządzeń w sieci nie pozostawiając wątpliwości kto i do czego ma dostęp. Powyższe funkcjonalności to oczywiście podstawa tego typu systemów, ale z nami możesz uzyskać o wiele więcej. Dzięki integracji z innymi systemami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo możemy osiągnąć niespotykaną funkcjonalność oraz szybkość reakcji na incydenty. Wymiana informacji pomiędzy takimi rozwiązaniami jak IPS/IDS, NGW, systemy monitorujące sieć oraz NAC pozwalają w pełni wykorzystać możliwości całej złożonej architektury.

Zapewniamy dogłębną analizę konfiguracji istniejącej infrastruktury pod kątem bezpieczeństwa, przed wdrożeniem systemu NAC. Integrujemy system z istniejącymi rozwiązaniami w celu maksymalizacji efektów wdrożenia. Stworzymy pełną dokumentację i będziemy świadczyli wsparcie na każdym etapie eksploatacji systemu. Jeżeli chcesz, kompleksowo zajmiemy się kwestią bezpieczeństwa w Twojej organizacji.

Współpracujemy z NACVIEW, Extreme Networks, Aruba

Projekt